Wizz Air do Londynu

Polacy najczęściej kupują tanie bilety lotnicze do stolicy Wielkiej Brytanii- Londynu. A robią to korzystając z naszej wyszukiwarki tanich biletów lotniczych, która posiada prosty w obsłudze program. Otóż wystarczy jedynie uzupełnić wymagane pola, a nasz system samodzielnie znajdzie nam odpowiednie połączenie do Londynu i nie tylko. Dla osób które mają wątpliwości i chcą zaciągnąć informacji polecamy infolinię, która jest obsługiwana przez konsultantów- mogą oni także rezerwować bilet lotniczy. Interesującą ofertę lotniczą do tegoż miasta posiada tani przewoźnik Wizz Air. Teraz jednakże powstaje pytanie dlaczego loty do Londynu są tak popularne.

Pierwszą odpowiedzią jest fakt, ze jest to miasto w którym mieszka i pracuje znaczny odsetek polaków, a co się z tym wiąże tanie loty są im niezbędne do kontaktów z rodziną. Poza tym Londyn to piękne, nowoczesne miasto, które łączy ze sobą tradycjonalizm z nowoczesnością, ponieważ obok pięknych zabytków znajdziemy tam nowoczesne centra handlowe i luksusowe puby, restauracje. Londyn to także symbol monarchii brytyjskiej, bodajże już ostatniej tak znaczącej rodziny królewskiej i każdy choć raz chce zobaczyć posiadłości królewskie.

Ponadto jest miastem o bogatej tradycji sportowej związanej z tenisem i piłką nożną, aczkolwiek większość Brytyjczyków jest zapalonymi fanami Wimbledonu.  Wszystko to sprawia, że w Polsce Wizz Air proponuje loty do Londynu praktycznie z każdego przez siebie obsługiwanego lotniska, tworząc przy tym następującą siatkę połączeń: Warszawa- Londyn, Lublin- Londyn, Gdańsk- Londyn, Katowice- Londyn, Wrocław- Londyn, Poznań- Londyn. Jedynie ze Szczecina nie dolecimy tanimi liniami Wizz Air do brytyjskiej stolicy.